Jarengeleden ben ik afgestudeerd aan de Vu in Amsterdam als orthopedagoog. Vervolgens ben ik gaan werken als orthopedagoog/gedragswetenschapper in de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. In die sector deed ik ook de opleiding tot GZ psycholoog in Nijmegen.
Een jaar geleden ben ik bij SZMK begonnen, een nieuwe sector en stap in mijn loopbaan. Alhoewel ook in de VG sector de ouderenpopulatie rijkelijk aanwezig is.
Het is een mooie uitdaging om te werken in de ouderenzorg, waarin ik verrast ben door de diversiteit aan casuïstiek, een super uitdaging. In mijn werk houd ik mij ook bezig met het opleiden van GZ psychologen in regionaal verband, de zgn GOP. Hierin speelt eigenlijk hetzelfde thema als bij de SO, een tekort .
Tevens ben ik ook gericht op het verhelderen van het takenpakket van de psycholoog in de ouderenzorg en deze te positioneren naast de SO om vooral aanvullend op elkaar te werken maar tegelijk ook ontlastend in het takenpakket.
Een vak waar ik elke dag van geniet, daarnaast zoek ik vooral ontspanning bij mijn gezin, vrienden en sporten. En zie ik als mantelzorger van mijn 89e jarige moeder ook deze kant van de ouderenzorg.
Nieuwsgierig ben ik naar de organisatie van de ouderenzorg in deze landen. Hoe gaan zijn om met de werk en taakverdeling tussen de diverse disciplines ? Graag hoor ik de ervaringen met opleiden in deze regio.
Tevens ben ik benieuwd of er ook regionale samenwerkingsverbanden zijn tussen organisaties en sectoren.
Verder hoop ik vooral ook op een gezellige week waarin omdenken en ontmoeten centraal kan staan.